Benzer Ürünler
Farmona İdeal Protect Regenerating Barrier Cream SPF50+ 50 ml
Farmona İdeal Protect Regenerating Barrier Cream SPF50+ 50 ml

Farmona İdeal Protect Regenerating Barrier Cream SPF50+ 50 ml (FAR590010)

0,00
Marka : Farmona
Stok Miktarı : 0
Barkod : 5900117590010

 

 

 

Cildi güneş ışınlarından koruyan ve tahrişleri hafifleten, tüm cilt tipleri için uygun olan, uzman bir kremdir. Cilt üzerinde ince, cildi yenileyen ve nemlendiren bir film oluşturarak, onu güneş ışınlarından korur. UV ışınlarından, epidermal bariyeri etkileyen kozmetik tedavilerden veya foto-koruma gerektiren diğer (kimyasal peeling, lazer, dermabrazi gibi) tedavilerden sonra günlük koruma için önerilir. Ayrıca kortikosteroid tedavileri sırasında da özellikle hassas ciltlerin koruması için önerilr.

SEPICALM ™ VG - nilüfer özü ile birlikte lipo-amino asitli kompleks (kolajen ve elastin sentezinde önemli rol oynar), cilt yenilenmesini sağlar, tahrişleri mükemmel bir şekilde yatıştırır, cildin doğal epidermal koruma fonksiyonlarını geri kazandırır ve denge sağlar.

NIACYNAMIDE - cildin yaşlanmasını hızlandıran çevresel faktörlerin zararlı etkilerini azaltır. B3 Vitamini olarak da bilinen Niacinamide veya diğer ismi ile Nikotinik Asitin hücreler arası iletişimi sağlayan bir ajandır ve cilt için birden fazla yararı vardır. Cilt elastikiyetini geliştirir, melanin sentezini baskılar, cilt tonunu dengeler,  anti enflamatuar etkisinden dolayı akneye ve rozasea ya eğilimli ciltlerde bu endişeleri giderici etkilerinin gözlendiği vurgulanmıştır.

ALLANTONİN- iyi bir nemlendirici olmasının nedenlerinden bir diğeri de onun deri hücreleri üzerindeki etkisidir. Allantoin en üstteki sert ve ölü derinin düşmesini sağlayarak yerine yeni ve yumuşak derinin geçmesine yardımcı olur. Güneş yanıklarından sonra mükemmel iyileştirici etki eder, su kaybını önler ve anti-enflamatuardır.

 

Detay Paylaş Sosyal Medya
  • %100 ORİJİNAL
    ÜRÜN GARANTİSİ
  • 399 TL ÜZERİ,
    KARGO ÜCRETSİZ
  • KARGO : 19,90 TL
Müşteri Hizmetleri 0312 911 99 49

YASAL UYARI

 

KOZMETİK / DERMOKOZMETİK - TAKVİYE EDİCİ GIDA ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

 

Işıklı ve nemli ortamdan uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Tavsiye edilen kullanım miktarlarını aşmayınız. Beklenmeyen herhangi bir yan etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz. Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Dermolist.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.Kozmetik / Dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.