İkonlar
 • Hızlı Gönderim
  Tüm Ürünlerimiz Stoklu
 • Kapıda Ödeme İmkanı
  Kargonuzu Alırken Ödeyin
 • %100 Orijinal
  Orijinal Ürün Garantisi
 • Müşteri Hizmetleri
  0530 775 05 01

Hemoclin Jel 37 Ml (YOU570471)

0,00
Marka : Youmedical
İndirim Oranı : %23 İndirim
Fiyat : ₺48,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺36,96(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 0
Tahmini Teslim Süresi : 2 Gün
Barkod : 8718053570471

Adet

Artır Azalt

HEMOCLIN JEL 37 gr
 
 
Hemoroıd ve anal kaşıntı, hassasiyet, irritasyon, yanma gibi şikayetlerden, rahatsızlıklardan hızla yatıştırıcı bir rahatlama sağlar. 

Hemoroid ve fissür oluşumunu önler. Anal rahatsızlıkları önler ve tedavi eder.

Anal cilt ortamını düzenler ve doğal iyileşme sürecinde destekler.
Hemoclin 30 gr.toksik olmayan doğal içeriğe sahiptir.

Aloe Barbadensis bitkisinden elde edilen bio-aktif patentli 2QR-komplex Jel yapısındadır.

Hemoclin hiçbir belirgin-toksik kimyasal içermez. Kortizol veya hormon içeriği yoktur.
Hemoclin kullanımına bağlı herhangi biryan etki tespit edilmemiştir.
 
 
HemoClin Jel içerdiği, Aloe Barbadensis Ekstresi (Galactoarabinan Polyglucoronic Asit Crossploymer) içerir.
Bu içerik bakteriyel hücre duvarına bağlanarak bakterilerin rektum ve anal kanala penetre olmasını, yerleşmesini engeller.
Bu sayede anti-bakteriyel, anti-enfektif, anti-enflamatuar etkinlik sağlar. Hemoroid anal fissür ve anal rahatsızlıkların doğal iyileşme sürecini hızlandırır.
Polyethylene Glycol 8 (PEG-8) içeriği sayesinde büyük abdestin içeriğine daha fazla su çekilmesini, büyük abdestin yumuşamasını sağlar, rektum ve makat duvarına büyük abdestin yaptığı basıncı ve mekanik yüklenmeyi azaltarak daha kolay (ıkınma ve zorlanmadan) tuvaletin yapılmasını sağlar.
Xanthan Gum içeriği sayesinde büyük abdestin sulanmasını ve yumuşamasını sağlarken, makat kanalı ile duvarına gelen basıncı ve mekanik yüklenmeyi azaltır.
Betaine içeriği sayesinde büyük abdestin sulandırılma kapasitesini osmoprotectant etkinliğiyle güçlendirir. Bu sayede makatın irritasyon rahatsızlıklarını önler.
Laureth-9 içeriği sayesinde makata gelen büyük abdestin sıvı içeriğinin homojen dağılımını sağlayarak; kaşınma, yanma, ağrı gibi hemoroidin ve anal fissüre ait şikayetleri azalmasını sağlar.
 
 
Hemoclin aktif ürün içeriği kaşıntı, yanma, irritasyon ve hassasiyet gibi anal rahatsızlıkların önlenmesi ve iyileştirilmesinde etkilidir. 

Bio-aktif Jel hemoroid pilileri, anal fissür gibi rahatsızlıklarda hızla rahatlama sağlar. 

2QR Bio-aktif patentli içerik zararlı bakterileri etkisizleştirir, anal bölge doğal doku iyileşme sürecini destekleyerek anal doku ortamının düzelmesini destekler. Ek olarak Hemoclin atıkları sıvılaştırarak güçlü barsak hareketleri oluşmasını kolaylaştırır.
Çok az miktarda Hemoclin Jel’i parmağınıza sürünüz. Anal şikayetlerinizi rahatlatmak istediğinizde anal kanal içine ve çevresine Jeli sürünüz. Jeli kullandıktan sonra, kurumasını önlemek için kapağını iyi bir şekilde kapayınız.
Hemoclini nerede muhafaza etmeliyim?
Hemoclin oda sıcaklığında kullanılmalıdır.Güvenli serin biryerde muhafaza ediniz.Karton kutunun veya Hemoclinin altındaki kullanım süresi geçmişse kullanmayınız.
Detay İkonlar
Müşteri Hizmetleri 0530 775 05 01
Detay Paylaş Sosyal Medya