Hemoclin Jel 37 Ml (YOU570471)

0,00
Marka : Youmedical
İndirim Oranı : %16 İndirim
Stok Miktarı : 0
Tahmini Teslim Süresi : 2 Gün
Barkod : 8718053570471

HEMOCLIN JEL 37 gr
 
 
Hemoroıd ve anal kaşıntı, hassasiyet, irritasyon, yanma gibi şikayetlerden, rahatsızlıklardan hızla yatıştırıcı bir rahatlama sağlar. 

Hemoroid ve fissür oluşumunu önler. Anal rahatsızlıkları önler ve tedavi eder.

Anal cilt ortamını düzenler ve doğal iyileşme sürecinde destekler.
Hemoclin 30 gr.toksik olmayan doğal içeriğe sahiptir.

Aloe Barbadensis bitkisinden elde edilen bio-aktif patentli 2QR-komplex Jel yapısındadır.

Hemoclin hiçbir belirgin-toksik kimyasal içermez. Kortizol veya hormon içeriği yoktur.
Hemoclin kullanımına bağlı herhangi biryan etki tespit edilmemiştir.
 
 
HemoClin Jel içerdiği, Aloe Barbadensis Ekstresi (Galactoarabinan Polyglucoronic Asit Crossploymer) içerir.
Bu içerik bakteriyel hücre duvarına bağlanarak bakterilerin rektum ve anal kanala penetre olmasını, yerleşmesini engeller.
Bu sayede anti-bakteriyel, anti-enfektif, anti-enflamatuar etkinlik sağlar. Hemoroid anal fissür ve anal rahatsızlıkların doğal iyileşme sürecini hızlandırır.
Polyethylene Glycol 8 (PEG-8) içeriği sayesinde büyük abdestin içeriğine daha fazla su çekilmesini, büyük abdestin yumuşamasını sağlar, rektum ve makat duvarına büyük abdestin yaptığı basıncı ve mekanik yüklenmeyi azaltarak daha kolay (ıkınma ve zorlanmadan) tuvaletin yapılmasını sağlar.
Xanthan Gum içeriği sayesinde büyük abdestin sulanmasını ve yumuşamasını sağlarken, makat kanalı ile duvarına gelen basıncı ve mekanik yüklenmeyi azaltır.
Betaine içeriği sayesinde büyük abdestin sulandırılma kapasitesini osmoprotectant etkinliğiyle güçlendirir. Bu sayede makatın irritasyon rahatsızlıklarını önler.
Laureth-9 içeriği sayesinde makata gelen büyük abdestin sıvı içeriğinin homojen dağılımını sağlayarak; kaşınma, yanma, ağrı gibi hemoroidin ve anal fissüre ait şikayetleri azalmasını sağlar.
 
 
Hemoclin aktif ürün içeriği kaşıntı, yanma, irritasyon ve hassasiyet gibi anal rahatsızlıkların önlenmesi ve iyileştirilmesinde etkilidir. 

Bio-aktif Jel hemoroid pilileri, anal fissür gibi rahatsızlıklarda hızla rahatlama sağlar. 

2QR Bio-aktif patentli içerik zararlı bakterileri etkisizleştirir, anal bölge doğal doku iyileşme sürecini destekleyerek anal doku ortamının düzelmesini destekler. Ek olarak Hemoclin atıkları sıvılaştırarak güçlü barsak hareketleri oluşmasını kolaylaştırır.
Çok az miktarda Hemoclin Jel’i parmağınıza sürünüz. Anal şikayetlerinizi rahatlatmak istediğinizde anal kanal içine ve çevresine Jeli sürünüz. Jeli kullandıktan sonra, kurumasını önlemek için kapağını iyi bir şekilde kapayınız.
Hemoclini nerede muhafaza etmeliyim?
Hemoclin oda sıcaklığında kullanılmalıdır.Güvenli serin biryerde muhafaza ediniz.Karton kutunun veya Hemoclinin altındaki kullanım süresi geçmişse kullanmayınız.
Detay Paylaş Sosyal Medya
  • %100 ORİJİNAL
    ÜRÜN GARANTİSİ
  • 199 TL ÜZERİ,
    KARGO ÜCRETSİZ
  • KAPIDA ÖDEME
    99 TL ÜZERİNDE
Müşteri Hizmetleri 0530 775 05 01

YASAL UYARI

 

KOZMETİK / DERMOKOZMETİK - TAKVİYE EDİCİ GIDA ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

 

Işıklı ve nemli ortamdan uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Tavsiye edilen kullanım miktarlarını aşmayınız. Beklenmeyen herhangi bir yan etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz. Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Dermolist.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.Kozmetik / Dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.