Memethol Bariyer Sprey 10 Ml (ALM940026DL)

0,00
Marka : Almediko
İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : 139,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 119,90 TL(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 17
Tahmini Teslim Süresi : 2 Gün
Barkod : 8680782940026

Hemoroid kaynaklı kanamaların durmasına yardımcı olur.

Adet

Artır Azalt

Memethol Bariyer Sprey 

 

Ürün Markası: Almediko

Ürün Boyutu: 10 ml

 

Özet Bilgi: Hemoroid kaynaklı kanamaların durmasına yardımcı olur.

Ürün Resmi :

Ürün İçeriği :  

MemeThol Bariyer Sprey Kortizon ve benzeri hormon türevlerini, paraben türevlerini içermez. Cilde dost olduğu analizlerle tespit edilmiştir.

Kullanım Şekli ve Önerisi :

Ürün kullanımı ile birlikte kaşıntının giderilmesi istenmekte ayrıca mikrobiyal etmenlere karşı oluşturduğu bariyer sayesinde; bakteri, virüs ve fungus kaynaklı kaşıntı oluşumuna karşı koruma sağlamaktadır. İlk kullanımdan itibaren hemoroid kaynaklı ağrının geçmesi beklenir. Ürün kullanım sürecinde ağrının kalıcı olarak giderilmesi hedeflenmektedir. Hemoroid memelerinin günden güne küçülmesi beklenmektedir. Hemoroid kaynaklı kanamaların bazen aniden, bazen yavaş yavaş durması beklenmektedir. Tüm eksternal mikrobiyal etmenlerin hemoroidli doku ile temasını engeller. Böylelikle enfeksiyondan korunan hasarlı dokular iyileşme olanağı bulur. Hasarlı dokuları koruyucu bariyer tabaka oluşturarak patojenlerden korurken, hastanın kendi normal florasına dokunmaz. 1. ve 2. Evre hemoroid hastalarında memelerin giderilmesi için genellikle 1 şişe MemeThol Bariyer Sprey kullanımı yeterli olacaktır. 3. ve 4. Evre hemoroid hastaları 2 şişe MemeThol Bariyer Sprey kullanmalıdırlar.(2 şişe kullanımı arasında gün boşluğu olmamalıdır) Uzaktan sprey edilerek uygulanır, pratiktir. Fitil ya da enjeksiyon aparatı gerektirmez. Lütfen daha fazla bilgi için doktorunuza veya eczacınıza danışınız.

 

 

 

 

 

Detay Paylaş Sosyal Medya
  • %100 ORİJİNAL
    ÜRÜN GARANTİSİ
  • 199 TL ÜZERİ,
    KARGO ÜCRETSİZ
  • KAPIDA ÖDEME
    99 TL ÜZERİNDE
Müşteri Hizmetleri 0530 775 05 01

YASAL UYARI

 

KOZMETİK / DERMOKOZMETİK - TAKVİYE EDİCİ GIDA ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

 

Işıklı ve nemli ortamdan uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Tavsiye edilen kullanım miktarlarını aşmayınız. Beklenmeyen herhangi bir yan etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz. Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Dermolist.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.Kozmetik / Dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.