İkonlar
 • Hızlı Gönderim
  Tüm Ürünlerimiz Stoklu
 • Kapıda Ödeme İmkanı
  Kargonuzu Alırken Ödeyin
 • %100 Orijinal
  Orijinal Ürün Garantisi
 • Müşteri Hizmetleri
  0530 775 05 01

Synchroline Aknicare Spray (Chest&Back) 100ml (SYN901025)

0,00
İndirim Oranı : %12 İndirim
Fiyat : ₺280,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺246,40(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 2
Tahmini Teslim Süresi : 2 Gün
Barkod : 8023628901025

Adet

Artır Azalt
Synchroline Aknicare CB Chest & Back Göğüs Sırttaki Akne Lezyonları İçin Emülsiyon Sprey

Göğüs ve sırt bölgesindeki akne lezyonlarının giderilmesinde yardımcı yağsız emülsiyon formunda sprey üründür.
Belirli yaş aralıklarında veya cildin doğal yapısı yüzünden cildin homojen ve estetik görünümünü bozan bazı problemler baş gösterebilir. Sivilce  deride yağ salgılanmasının fazlalaşması ya da gereğinden çok üretilmesi ile ortaya çıkar ve bazen vücudun belirli bölgelerinde de görülebilir. Akne  ve akne skarları görülen sorunlu ciltler için kullanılan kozmetiklerin cildin özel durumuna uygun ürünleri kullanması  gerekir.

Synchroline Aknicare CB Chest & Back Göğüs Sırttaki Akne Lezyonları İçin Emülsiyon Sprey Özellikleri

Vücuda Etkisi:  Synchroline Aknicare Cream bu tip problemleri olan ciltler için özel üretilmiş olup siyah nokta oluşumu ve iritasyon oluşumu riskini minimum seviyeye indirmek için özel tasarlanmış bir bakım ürünüdür. Synchroline aknicare CB akne lezyonları için emülsiyon sprey yağsız emülsiyon formundaki sprey göğüs ve sırttaki akne sorunlarının giderilmesine yardımcı etki gösterir ve bölgeye özel üretilmiş bir bakım ürünüdür.
Uygulanan Bölge: Synchroline aknicare cb göğüs ve sırt bölgesinde kullanılmak amacı ile formüle edilmiş olduğundan yüz için kullanılması önerilmez. Kesinlikle haricen kullanılmalıdır .
Kullanım Şekli: Synchroline aknicare cb göğüs ve sırt spreyini 20 cm uzaktan ürünü sprey şeklinde uygulayınız, gerektiğinde el ile de ürünün tamamen emilmesini  sağlayarak günde 2-3 kere kullanılabilirsiniz. Ürünü kullandıktan sonra kıyafetler tarafından emilmemesi için 3-5 dk sonra giysilerinizi giyiniz.

Synchroline Aknicare CB Göğüs ve Sırt Spreyinin içeriğinde %0,5 Salistik asit  mevcuttur. Herhangi bir nedenden dolayı salisilik asit ve formülündeki diğer maddelere karşı alerjiniz var ise ürünü kesinlikle kullanmayınız.

Kullanım Kolaylığı ve Zamanı: Gece ve gündüz olmak üzere günde  2 kez uygulanması  tavsiye edilir.
 
Detay İkonlar
Müşteri Hizmetleri 0530 775 05 01
Detay Paylaş Sosyal Medya