BIODERMA

Bioderma, dünya çapında en çok tercih edilen kozmetik markalarından biridir. Fransa’da kurulan firma, dermokozmetik alanında yaptığı bilimsel çalışmalar ile öne çıkmıştır.  Bioderma, tüm cilt tiplerine ve problemlerine uygun, geniş yelpazeli bir ürün kataloğuna sahiptir. Firma, cilt sağlığına yönelik uzmanlaşmıştır ve ürünlerini dünyanın en iyi dermatologları ile geliştirerek farklı cilt problemlerine uygun çözümler sağlamaktadır. Bioderma, ulaşılabilir fiyat politikası ile insanların günlük hayatı kolaylaştırırken ve cilt sağlığına koruyan ürünleriyle etkili çözümler sunar. Klinik çalışmalarıyla öne çıkan firmanın ürün yelpazesi ise gün geçtikçe  arttırmaktadır.

 

Biodermanın, hassas ciltler için SENSIBIO; Bioderma Sensibio Ar Bb Cream Spf30 40Ml vb., Kuru, çok kuru ve atopiye eğilimli ciltler için ATODERM; Bioderma Atoderm Shower Oil 1000 Ml vb., Karma, yağlı ve akne eğilimli ciltler için SEBIUM; Bioderma Sebium Serum - 40 Ml vb., Güneş koruması için PHOTODERM; Bioderma Photoderm Akn Mat Spf 30 (Uva13) 40 Ml, Leke karşıtı aydınlatıcı etkili ciltler için PIGMENTBIO; Bioderma Pigmentbio Night Renewer 50 ml vb., Nemsiz ciltler için HYDRABIO; Bioderma Hydrabio Creme 50 Ml, Hasar görmüş ciltler için CICABIO; Bioderma Cicabio Cream Spf 50+ 30 Ml vb. gibi, Saç ve saç derisi için NODE; Bioderma Node Fluide Shampoo 200 Ml ile Bebek ve Çocuk cildi için ABCDERM; Bioderma ABCDerm Hydratant 200 ml vb. ürünler adı altında cilt temizliğinden günlük ve gece bakımına, cilt sağlığına yönelik her kapsamlı bir ürün profili bulunmaktadır.

327,84 TL KDV Dahil
364,27 TL KDV Dahil
727,63 TL KDV Dahil
827,63 TL KDV Dahil
1 2 >

YASAL UYARI

 

KOZMETİK / DERMOKOZMETİK - TAKVİYE EDİCİ GIDA ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

 

Işıklı ve nemli ortamdan uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Tavsiye edilen kullanım miktarlarını aşmayınız. Beklenmeyen herhangi bir yan etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz. Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Dermolist.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.Kozmetik / Dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı