Cinsel sağlık ürünleri hakkında alışveriş yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli husus; güvenilir satıcılardan alınmasıdır. Çünkü bunun satışını yapan, sahte, sağlığa zararlı olmasını umursamayan bir çok satıcı ile karşılaşmanız mümkün. Dermolist olarak satışa sunduğumuz ürünler ecza depolarından temin edilmiş olup sizlere faturalı olarak gönderilmektedir.  

Cinsel sağlık ürünleri markalarımız Okey,  Black Berry, Durex, Viaxi, Gleıtgelen ve bunun gibi bir çok marka ile  prezervatifler, jel, sprey, ve bunun gibi benzeri ürünlerle ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.

Ürünlerimiz müşteri gizliliği esas alınarak paketlenir ve siz ürünü teslim alıp açıncaya kadar da 3.kişiler tarafından içerisinde ne olduğu asla bilinmez.

Dermolist olarak kolay ve en önemlisi güvenli ödeme yöntemleri ile ürünleri en kısa zamanda size ulaştırarak müşteri memnuniyetini sürekli hale getirmeyi önemsiyoruz. Kredi kartı, havale, EFT ve kapıda ödeme seçenekleri ile alışverişinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 
99,00 TL KDV Dahil
129,00 TL KDV Dahil
34,77 TL KDV Dahil
88,62 TL KDV Dahil
109,00 TL KDV Dahil
149,00 TL KDV Dahil
149,00 TL KDV Dahil
187,00 TL KDV Dahil
33,67 TL KDV Dahil
44,90 TL KDV Dahil
74,25 TL KDV Dahil
99,00 TL KDV Dahil
24,90 TL KDV Dahil
39,00 TL KDV Dahil
54,90 TL KDV Dahil
79,00 TL KDV Dahil
33,67 TL KDV Dahil
44,90 TL KDV Dahil
99,30 TL KDV Dahil
129,00 TL KDV Dahil
55,30 TL KDV Dahil
79,00 TL KDV Dahil
59,25 TL KDV Dahil
79,00 TL KDV Dahil
66,75 TL KDV Dahil
89,00 TL KDV Dahil
28,89 TL KDV Dahil
32,90 TL KDV Dahil
26,48 TL KDV Dahil
28,90 TL KDV Dahil
28,36 TL KDV Dahil
32,50 TL KDV Dahil
38,20 TL KDV Dahil
49,30 TL KDV Dahil
1 2 >

YASAL UYARI

 

KOZMETİK / DERMOKOZMETİK - TAKVİYE EDİCİ GIDA ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

 

Işıklı ve nemli ortamdan uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Tavsiye edilen kullanım miktarlarını aşmayınız. Beklenmeyen herhangi bir yan etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz. Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Dermolist.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.Kozmetik / Dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.