NEW LİFE

Kurulduğu ilk günden itibaren kalitenin önemi üzerinde duran New Life firması EFA markalı ürünleriyle balık yağı (omega3) pazarında trigliserid formda omega 3 ürününü emilimi daha yüksek formda sunmuştur. Yaptığı yeniliklerle balık yağı pazarına standart getiren dünyada omega 3 alanında çeşitli araştırmaların yapılmasına ön ayak olan GOED kuruluşunun ilk Türk kurucu üyesidir.

New Life firması Uluslararası balık yağı standartlarında kalite onayı alan tek firmadır. Yaptığı yeniliklerle balık yağı pazarına standart getirmeyi başaran bir firmadır.

New Life Efa S-1200 Omega3 ürünlerinin yanı sıra sektöre birçok farklı ve yenilikçi ürün kazandırmıştır. 

Yoğun hayat mücadelesi ve temposu içinde yeterli vitamin almak sağlıklı beslenmek pek de mümkün değil. Tüm vitaminlerde olduğu gibi New Life vitaminlerini de kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz.  Fiyat ve kullanım açısından pratik çözümler üreten New Life  gıda takviyeleri ile vücudunuzdaki vitamin ve mineral eksikliğinize yardımcı olur.

163,30 TL KDV Dahil
189,00 TL KDV Dahil
254,88 TL KDV Dahil
295,00 TL KDV Dahil
457,06 TL KDV Dahil
529,00 TL KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
80,35 TL KDV Dahil
93,00 TL KDV Dahil
142,56 TL KDV Dahil
165,00 TL KDV Dahil
88,13 TL KDV Dahil
102,00 TL KDV Dahil
177,12 TL KDV Dahil
205,00 TL KDV Dahil
318,82 TL KDV Dahil
369,00 TL KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
115,78 TL KDV Dahil
134,00 TL KDV Dahil
115,78 TL KDV Dahil
134,00 TL KDV Dahil
85,54 TL KDV Dahil
99,00 TL KDV Dahil
109,73 TL KDV Dahil
127,00 TL KDV Dahil
1

YASAL UYARI

 

KOZMETİK / DERMOKOZMETİK - TAKVİYE EDİCİ GIDA ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

 

Işıklı ve nemli ortamdan uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Tavsiye edilen kullanım miktarlarını aşmayınız. Beklenmeyen herhangi bir yan etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz. Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Dermolist.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.Kozmetik / Dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.