Zade vital markalı ürünler;

Helvacızade aralarında Aspir, Ceviz, Çörek otu yağı, Kabak çekirdeği yağı, Keten tohumu yağı , Nar çekirdeği yağı, Rüşeym, Üzüm çekirdeği, Isırgan tohumu, Susam yağı , Haşhaş gibi Türkiye’nin değerli bitki, meyve ve tohumlarını Cold Press ( SOĞUK SIKIM ) yöntemiyle dünya standartlarında bir besin desteği haline getirmiştir. 

 

​Zade Vital ürünleri 130 farklı çeşit ve 537 farklı form içermekte, 7’den 70’e farklı yaş gruplarının sağlık ihtiyaçlarına güvenle destek sağlamaktadır. Zade Vital Cold Press Bitkisel ürünler alanında dünyanın en zengin ürün çeşitliliğini sunmaktadır. Zade Vital  Premium Omega 3 Balık Yağı Serisi farklı yaş gruplarına en ideal Omega 3 desteği sağlamak üzere 5 ayrı segimentte, 9 ayrı formda geliştirilmiştir. Zade Vital , Premium Omega 3 Balık Yağı Şurupları ile Türkiye’de ilk kez kız, erkek çocuklarına ve yetişkinlere özel tatlar geliştirmiştir. Zade Vital ürünlerine 2016 yılında Türkiye’de ilk kez 4 farklı ürünün tek pakette olduğu Combo Serisi eklenmiştir. 2017 yılı başında ise ürünlerine tek kapsülde birden fazla besin desteğinin olduğu FiX MiX serisi ve Vitamin/Mineraller serilerini ( biotin,magnezyum, çinko,b12, demir, sambucus, A.E.D. vitaminleri, likopen, likopen plus,) de ekleyen Zade Vital  toplum sağlığına değer katmaya devam etmektedir. Yeni ve farklı ürünleri ( arı sütü kapsülü, curcumin, zerdeçal, ginkgo biloba, coq10, sistifix,vb ) çıkarmaya devam eden Zade Vital Türkiye genelinde sadece eczanelerde satışa sunulmaktadır.

103,20 TL KDV Dahil
129,00 TL KDV Dahil
1

YASAL UYARI

 

KOZMETİK / DERMOKOZMETİK - TAKVİYE EDİCİ GIDA ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

 

Işıklı ve nemli ortamdan uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Tavsiye edilen kullanım miktarlarını aşmayınız. Beklenmeyen herhangi bir yan etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz. Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Dermolist.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.Kozmetik / Dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı