Benzer Ürünler
Zade Vital Marine Collagen + Hyaluronic Acid 28 Toz Saşe
Zade Vital Marine Collagen + Hyaluronic Acid 28 Toz Saşe

Zade Vital Marine Collagen + Hyaluronic Acid 28 Toz Saşe (ZAD026775)

0,00
Marka : Zade Vital
Stok Miktarı : 0
Barkod : 8690712026775

ZADE VİTAL MARİNE COLLAGEN+HYALURONİC ACİD 28 TOZ SAŞE 

Zate Vital Ar-Ge Merkezi, Ege Üniversitesi kapsamında ARGEFAR işbirliğiyle birlikte etkinlik düzeyi labarotuvar gözetiminde kanıtlanan içerikleri geliştirerek Marine Collagen'i üretmeyi başarmıştır. Marine Collagen farklı yaş grupları ve cinsiyetlerin ihtiyaçlarının göz önüne alınmasıyla,kendisine özgü formülasyonları bir araya getirmiştir. Patentli içeriği sayesinde cilt yüzeylerinde sinerjik bir yapı oluşturmayı sağlayan Marine Collagen serisi kapsülleri içime hazır olarak hem saşe hemde kapsül olarak sağlık piyasasında takviye grubu olarak sunulmuştur.  

Zade Vital Marine Collagen + Hyaluronic Acid 28 Toz Saşe Kullanım Alanı

Kullanım etkinliği patentli içeriği sayesinde cildi içeriden besleyerek kollajen kaybı durumlarına karşı etkili bir çözüm sunmaktadır. Laboratuvar çalışmaları sonucunda Zade Vital Marine Collagen + Hyaluronic Acid 28 Saşe takviyesi 28 günlük kullanım sonrasında kollajen etkileri görülmeye başlandığı gözlemlenmiştir.  

Zade Vital Marine Collagen + Hyaluronic Acid deneyen kullanıcılar vücut kırışıklıklarının %88'inin azalmasını sağladıklarını söylemiştir.  

Zade Vital Marine Collagen + Hyaluronic Acid 28 Toz Saşe Yan Etkileri ve Allerjen Uyarıları  

Sağlık dünyasın da takviye edici grupta yer alan Zade Vital Marine Collagen + Hyaluronic Acid 28 Saşe kullanımlarına bakıldığında güvenli olduğu patent kapsamına alınmıştır. Vücutta yer alan herhangi bir hastalığın tetiklenmesi ya da hızlandırılması söz konusu değildir. Kolajenin tek başına etkilerine bakıldığında yan etkiler olarak görülen durumların çoğu kullanan insanların farklı bünyelerden oluşmasından ortaya çıkmaktadır. Bu durumda da tozun kullanımı öncesinde hekimlere sormakta yarar vardır. 

Zade Vital Marine Collagen + Hyaluronic Acid 28 Saşe Ürün Bileşimi  

Hidrolize edilmiş balık ve sığır kollajeniyle sinerjik etki oluşturan Marine Collagen içeriği ayrıca; Hyalurornik Asit, Biotin, C vitamini, Çinko, Elastin, Üzüm Çekirdeği Ekstresi, Süperoksit ve Flavonoidler gibi doğal antioksidanlardan meydana gelmektedir.  

Hidrolize balık ve sığır kolajenlerden sinerjik etkiler oluşturan bu bileşenler ciltlerde azalma ve bozulma meydana gelen kolajenlerin tekrardan vücuda alınmasını sağlamaktadır. Marine Collagen, ayrıca kolajen desteğinin yanı sıra ; cilt tonu eşitsizlikleri, ince çizgi ve kırışıklıklar, elastikiyet kaybı, nemsizlik gibi cilt problemlerine karşı ideal ve patentli bir çözüm üretmektedir.  

Zade Vital Marine Collagen + Hyaluronic Acid 28 Saşe; cilt tipleriyle uyumlu olarak tip 1 kollajeninin aktif hale geldiği hidrolize balık kollajeni bileşeniyle kanıtlanmış etkinliğe sahiptir. Özel formulünde; Collactive ile SkinA ve ahududu aromasıda yer almaktadır.  

Toz saşe formuyla birlikte kullanıcılar, diledikleri yiyecek ve içecek üzerine eklenip karıştırılarak tüketim sağlayabilmektedir. Hava almayan formu ile dilenilen zaman hijyenik ve pratik olarak kullanımı sağlanmaktadır. 11 yaş ve üzeri yetişkinlerde besin desteği olarak yalnızca bir şasenin 250 ml suda eritilerek içilmesi uygundur. Çocuklar üzerinde kullanımlarda muhakkak çocuk doktorlarına danışılması tavsiye edilmektedir.

 

 

 

 

 

Detay Paylaş Sosyal Medya
  • %100 ORİJİNAL
    ÜRÜN GARANTİSİ
  • 499 TL ÜZERİ,
    KARGO ÜCRETSİZ
  • KARGO : 25,90 TL
Müşteri Hizmetleri 0312 911 99 49

YASAL UYARI

 

KOZMETİK / DERMOKOZMETİK - TAKVİYE EDİCİ GIDA ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

 

Işıklı ve nemli ortamdan uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Tavsiye edilen kullanım miktarlarını aşmayınız. Beklenmeyen herhangi bir yan etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz. Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Dermolist.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.Kozmetik / Dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.