SOLGAR

 Ülkemizde her geçen gün sağlıklı yaşama ve dengeli beslenme adına gösterilen özen artmaktadır. Türkiye de 1998 yılında faaliyet göstermeye başlayarak Solgar, kullanıcılarından tam not almayı başarmış bir vitamin firmasıdır. Kurulduğu günden itibaren kendi üretim tesisleri ile tüm aşamalarda kaliteyi garanti altına almayı amaç edinmiş bir firmadır. Solgar vitaminleri besin takviyesi endüstrisinde eşsiz ve kapsamlı kalite kontrol tesisleri ile güvence altındadır. En iyi hammadde sağlayıcılarından alınan hammaddeler bile solgar firması tarafından kalite kontrol testine tabi tutularak üretime başlar. Kalite kontrol laboratuvarlarından onay alınmadığı müddetçe o hammadde asla üretime dahil edilmezler.  Beslenme bilimini ilke edinerek yüksek standartlarda üretim yapar. . Kalitenin tüketicinin memnuniyetini karşılamada ki tek yol olduğuna inanan Solgar firması geçirdiği her aşamada kusursuz üretim, hammadde seçimi, raflarda ki yerlerine kadar mükemmellik ön olandadır. Tüm bunlar Solgar’ın en önemli ilkesinin kalite olduğunu zaten ispatlamıştır. 

Solgar vitamin etiketleri yanıltıcı hiçbir bilgi içermez etik olarak da mucizevi tedavi sözleri asla vermez. Solgar ürünlerinin hiçbirisinde domuz ürünleri yada GDO’lu ürünler bulunmaz ve doping etkisi yaratmaz. 

Solgar firması veganlara özel vitaminler de üretmeyi unutmamıştır.  Ayrıca glüten, buğday ve süt içermeyen vitaminleri vardır.

Yoğun hayat mücadelesi ve temposu içinde yeterli vitamin almak sağlıklı beslenmek pek de mümkün değil. Tüm vitaminlerde olduğu gibi Solgar vitaminlerini  de kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz.  Fiyat ve kullanım açısından pratik çözümler üreten Solgar gıda takviyeleri ile vücudunuzdaki vitamin ve mineral eksikliğinize yardımcı olur.


1 2 3 4 5 >
Yasal uyarı

YASAL UYARI

TAKVİYE EDİCİ GIDALAR HAKKINDA UYARI

Işıklı ve nemli ortamdan uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Tavsiye edilen kullanım miktarlarını aşmayınız. Beklenmeyen herhangi bir yan etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz. Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Dermolist.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

KOZMETİK / DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik / Dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.