SOLGAR

 Ülkemizde her geçen gün sağlıklı yaşama ve dengeli beslenme adına gösterilen özen artmaktadır. Türkiye de 1998 yılında faaliyet göstermeye başlayarak Solgar, kullanıcılarından tam not almayı başarmış bir vitamin firmasıdır. Kurulduğu günden itibaren kendi üretim tesisleri ile tüm aşamalarda kaliteyi garanti altına almayı amaç edinmiş bir firmadır. Solgar vitaminleri besin takviyesi endüstrisinde eşsiz ve kapsamlı kalite kontrol tesisleri ile güvence altındadır. En iyi hammadde sağlayıcılarından alınan hammaddeler bile solgar firması tarafından kalite kontrol testine tabi tutularak üretime başlar. Kalite kontrol laboratuvarlarından onay alınmadığı müddetçe o hammadde asla üretime dahil edilmezler.  Beslenme bilimini ilke edinerek yüksek standartlarda üretim yapar. . Kalitenin tüketicinin memnuniyetini karşılamada ki tek yol olduğuna inanan Solgar firması geçirdiği her aşamada kusursuz üretim, hammadde seçimi, raflarda ki yerlerine kadar mükemmellik ön olandadır. Tüm bunlar Solgar’ın en önemli ilkesinin kalite olduğunu zaten ispatlamıştır. 

Solgar vitamin etiketleri yanıltıcı hiçbir bilgi içermez etik olarak da mucizevi tedavi sözleri asla vermez. Solgar ürünlerinin hiçbirisinde domuz ürünleri yada GDO’lu ürünler bulunmaz ve doping etkisi yaratmaz. 

Solgar firması veganlara özel vitaminler de üretmeyi unutmamıştır.  Ayrıca glüten, buğday ve süt içermeyen vitaminleri vardır.

Yoğun hayat mücadelesi ve temposu içinde yeterli vitamin almak sağlıklı beslenmek pek de mümkün değil. Tüm vitaminlerde olduğu gibi Solgar vitaminlerini  de kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz.  Fiyat ve kullanım açısından pratik çözümler üreten Solgar gıda takviyeleri ile vücudunuzdaki vitamin ve mineral eksikliğinize yardımcı olur.


₺50,07 KDV Dahil
₺56,90 KDV Dahil
₺50,60 KDV Dahil
₺57,50 KDV Dahil
₺60,28 KDV Dahil
₺68,50 KDV Dahil
1 2 3 4 5 >