GNC Vitamin-Mineral Destek Ürünleri


GNC içeriğinde sadece bitkisel formüller kullanılmış olup patentlerini almış bir markaya ait ürünler topluluğundan oluşmaktadır. İhtiyacınıza uygun özel olarak formüllendirilmiş gıda takviyelerinden oluşmaktadır ,GNC ürünleri. Sizde ihtiyacınız halinde fizyolojik durumunuza uygun bir ürünü seçerek almak istediğiniz vitamin mineral desteğinizi almış olursunuz. Tüm GNC ürünleri farklı amaçlar için üretilmiştir. Besin ve beslenme alışkanlıklarınızı düşünerek size en uygun ihtiyacınız olan GNC ürünlerini seçmeniz yeterli olacaktır. Örneğin günlük vitamin desteği almak istiyorsanız bu tür destekleri sunan kapsül yada şurup formlarından destek alabilirsiniz.  GNC ürünleri bir çok beslenme amacına destek verdiği gibi sporcu beslenmesinde de destek sağlayarak kas kütlesi oluşturmaya yardımcı olur.  Kilo kontrolü yapmak isteyen bireyler için de sporcu ürünleri idealdir.

Yoğun hayat mücadelesi ve temposu içinde yeterli vitamin almak sağlıklı beslenmek pek de mümkün değil. Tüm vitaminlerde olduğu gibi GNC vitaminlerinide kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz.  Fiyat ve kullanım açısından pratik çözümler üreten GNC gıda takviyeleri ile vücudunuzdaki vitamin ve mineral eksikliğinize yardımcı olur.

112,16 TL KDV Dahil
119,95 TL KDV Dahil
210,33 TL KDV Dahil
224,95 TL KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
Ücretsiz Kargo
210,33 TL KDV Dahil
224,95 TL KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
Ücretsiz Kargo
233,71 TL KDV Dahil
249,95 TL KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
Ücretsiz Kargo
373,95 TL KDV Dahil
399,95 TL KDV Dahil
%7 İndirim
%7İndirim
Ücretsiz Kargo
1

YASAL UYARI

 

KOZMETİK / DERMOKOZMETİK - TAKVİYE EDİCİ GIDA ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

 

Işıklı ve nemli ortamdan uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Tavsiye edilen kullanım miktarlarını aşmayınız. Beklenmeyen herhangi bir yan etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz. Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Dermolist.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.Kozmetik / Dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.