Synchrolıne Aknıcare Cb-Chest&Back 100 Ml
Synchrolıne Aknıcare Cb-Chest&Back 100 Ml

Synchrolıne Aknıcare Cb-Chest&Back 100 Ml (SYN901025)

0,00
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : 560,50 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 476,43 TL(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 7
Barkod : 8023628901025

Adet

Artır Azalt

Synchroline Aknicare Spray (Chest&Back) 100ml

 

Kullanım Şekli: Sırt ve göğüste bulunan akneler için spreydir. 

 

Akneler, en sık rastlanılan ve de şikayet edilen cilt sorunlarının başında gelmektedir. Stres ve de kalitesiz kozmetik ürünlerinin kullanımı ile yanlış cilt bakımı, sivilce oluşumuna sebep olabilmektedir. Akneli/sivilcelerin ciltlerin bakımının oldukça özen gösterilmesine dikkat edilmelidir. 

 

Sivilceli ciltlerin bakımının düzenli olarak yerine getirilmemesi durumunda ya da yanlış ürünler ile yapılması durumunda istenmeyen sonuçlarla karşılaşılması mümkündür. Bu tarz problemli ciltlere özenle davranarak düzenli bakımları yapılması gerekir. Sivilceli ciltlere sahip kişiler, genelde bu görüntülerden rahatsız oldukları için sıkmak isteyebilmektedirler. Fakat bu uygulama kesinlikle yapılmaması gereken bir davranış biçimidir. Ciltlerde kalıcı izleri ve de yeni sivilcelerin oluşumlarına sebep olabilmektedir. 

Akneli ciltlerin bakımında dikkat edilmesi gereken bir diğer durum ise, cilt tipine uygun ürünler kullanmaktır.

Sivilce oluşumları yalnızca yüz ve boyun bölgelerinde değil ayrıca göğüs ve de sırt bölgelerinde de görülebilir.

Synchroline Aknicare CB Chest&Back ürünü, göğüs ve sırtlarda bulunan sivilcelerin bakımında kullanılmak üzere geliştirilmiş profesyonel bir üründür.

Özellikle; hafif ve de orta derecede bulunan aknelerin kullanım için ideal bir üründür. Bu ürün, sivilcelere sebep olan faktörler üzerinde etki sağlamaya çalışarak aknelere karşı bariyer oluşturur. Yağsız emülsiyon formülü sayesinde cilde kesinlikle rahatsızlık hissi vermez.

Synchroline Aknicare serisinde yer alan ürünler; sivilceli ciltlerin düzenli bakımı için geliştirilmiştir. 

 

ÜRÜN FAYDALARI

Göğüs ve sırt bölgesinde yer alan sivilce lezyonlarının giderilmesinde yardımcı olması için geliştirilen yağsız emülsiyon formunda bir üründür.

 

Belirli yaş aralıklarında bulunan ya da ciltlerin doğal yapısı sebebiyle ciltlerin homojen ve de estetik görünümünü olumsuz etkileyen ve de bozan bazı problemler baş gösterebilir.

 

Akne, deri ve bazı bölgelerde yağ salgılanmasının fazlalaşması veya gereğinden fazla üretilmesi sebebiyle ortaya çıkar. Bazı durumlarda vücudun belirli bölgelerinde de sıklıkla görülebilir.

Akne ve akne skarları görülen bireylerin sorunlu ciltleri için kullanmış oldukları kozmetiklerin ciltlerin yapısına ve özel durumuna uygun ürünleri kullanması büyük önem taşır. 

Yeni Aknicare Sırt/Göğüs 

Sırt ve göğüs bölgelerinde bulunan sivilcelerin tedavisi için retinoid ve antibiyotik içermeyen tek profesyonel üründür.

Bu ürün;yenilikçi bir teknolojisi sayesinde LIPIFREE" Teknolojisi ile Trietil Sitrat, Etil Linolat ve GT-P içermekte olan ve üç aktif bileşenin patentli kombinasyonu sayesinde akne oluşumuna sebep olan dört ana faktöre karşı etkilidir.Akneikon ismi verilen lezyonlarının azaltılmasında anında etki sağlayan bu ürün Sağlık Bakanlığı onayına sahiptir. 

"Klinik, laboratuvar çalışmalarda,inflamatuar akne lezyonlarında% 65'e kadar fagesorikes'te ise % 60'a varan azalmalar gözlemlenmiştir." 

 Synchroline ürünleri yağsız dokusu ve de kullanışlı ambalajı sayesinde sırt ve göğüs bölgeleri gibi geniş yüzeylerde uygulamayı kolaylaştırır.

 

YAN ETKİ VE ALERJEN UYARILARI

* Yüzde bölgesinde kullanmayınız! 

*Foto toksik etkiye sahiptir. 

*Cilt Doktorunuza danışınız. 

 

ÜRÜN KULLANIM ALANLARI

Sırt ve göğüs bölgesi gibi geniş alanlarda görülen, orta ve de hafif dereceli aknelerin bakımının sağlanmasına yardımcı olmak amacıyla geliştirilmiş bir üründür.

Yüz bölgesinde kullanılmamasına dikkat edilmelidir. Yağsız emülsiyon formülü sayesinde sivilcelere sebep olan faktörler üzerinde etkili olması için geliştirilmiştir. Sprey formunda bulunan akne ürün serisi ile kullanım kolaylığı sunarak yardımcı olur. Sivilceli ciltlerin bakımında yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Göğüs ve sırt bölgelerine yaklaşık olarak 20 cm uzaklıktan püskürterek/sürerek uygulanır.

İstenilmesi halinde ürün serisinin emilmesi için el yardımıyla yedirilmesi sağlanabilir.

Günde 2-3 kez kullanılmaya uygundur.

Ürünün kullanımından sonra 4-5 dakikaya kadar kuruması beklenmeli ve daha sonrasında giysiler giyilmelidir. 


 

ÜRÜN BİLEŞİMİ 

 %0.5 oranında Salisilik Asit içermektedir. 

%10.125 Trietilsitrat,

%2.9 Etillinolate,

%1.85 çinko Laktat,

%0,8 Salisilik Asit

%0.004 GT-Peptide-10

Uyarılar: Formülünde %0,5 Salistik asit bulunur.Salisilik asit ve formüle yer alan diğer formül maddelerine karşı alerjiniz varsa kesinlikle kullanmayınız. Bu ürün göğüs/sırt bölgesinde kullanılması amacı ile laboratuvarda formüle edilmiştir. Yüz için kullanılması önerilmemektedir.Haricen kullanılır. 

 

Benzer Ürünler
Detay Paylaş Sosyal Medya
  • %100 ORİJİNAL
    ÜRÜN GARANTİSİ
  • 399 TL ÜZERİ,
    KARGO ÜCRETSİZ
  • KARGO : 19,90 TL
Müşteri Hizmetleri 0312 911 99 49

YASAL UYARI

 

KOZMETİK / DERMOKOZMETİK - TAKVİYE EDİCİ GIDA ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

 

Işıklı ve nemli ortamdan uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Tavsiye edilen kullanım miktarlarını aşmayınız. Beklenmeyen herhangi bir yan etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz. Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Dermolist.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.Kozmetik / Dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.