Benzer Ürünler
Synchroline Rosacure Intensive Tinted Spf30 30 Ml
Synchroline Rosacure Intensive Tinted Spf30 30 Ml

Synchroline Rosacure Intensive Tinted Spf30 30 Ml (SYN900950)

0,00
Stok Miktarı : 0
Barkod : 8023628900950

Synchroline Rosacure Intensive Cream Tinted Dore Spf30 30 Ml Ürün Açıklaması

 

Lotus markası alanında en iyi kozmetik markalarından bir tanesidir.Marka alanında öncü ürünlere imza atıyor. İşte o ürünlerden bir tanesi de Synchroline serisinde yer alan ve dermokozmetik bir ürün olan Synchroline Rosacure Intensive Cream Tinted Dore Spf30 isimli üründür. Adından da anlaşılacağı 30 koruma faktörü olan bir güneş koruyucu kremdir. Özel olarak formülüze edilmiş, ilgili klinik testlerden geçtikten sonra piyasa sunulmuştur. Özel olarak renklendirilmiştir. Aşağıda yer alan bileşenlerinden de görüldüğü üzere dermokozmetik bir ürün olup alanında en iyi ürünlerden bir tanesidir. Tematik bir ürün olduğu da aşağıda belirtilen kullanım alanından da görüleceği üzere rahatlıkla söylenebilir. Piyasaya kendi özel ambalajında 30 ml olarak sunulmuştur. Bu yüzden de her yere rahatlıkla taşınabilir.

Ürünün Faydaları:

Yukarıda yapılan bu genel açıklamadan sonra şimdi de Synchroline Rosacure Intensive Cream Tinted Dore Spf30 isimli ürünün faydalarından bahsetmek gerekir ise şunlar ifade edilebilir: UVB ve UVA gibi cilt kanserine kadar yol açan güneşin zararlı ışınlarına karşı cildi korur. Üst düzey koruma sağlar. Hem cildi yatıştırma, hem de inflamatuar etkisi vardır. Ayrıca yapılan deneysel çalışmalardan da görüldüğü gibi tedavi edici özelliği olan uzmanların tavsiye etmiş olduğu bir güneş koruyucu kremdir. Sürekli olarak kullanılması durumunda ilgili cilt tipinde etkin sonuçlar verir.

Kullanım Alanları:

 

Synchroline Rosacure Intensive Cream Tinted Dore Spf30 için tematik bir ürün denilir iken burada kast edilen şey özel bir hedef kitlesi olduğudur. Bu hedef kitle özellikle hassas ve rozesea sorun olan ciltlerdir. Tüm yüz ve vücut bölgesinde kullanılabilir. Günlük kullanıma uygundur. Bu ürünün en doğru biçimde kullanımı temizlenmiş olan cilde günde birkaç kez kullanılmasıdır. Üzerine kullanılan diğer ürünler var ise onlar da kullanılabilir. Böylece ürün özellikleri itibarıyla diğer ürünlerin de böylesi problemli ciltlerde güvenle kullanılmasını sağlar.

Yan Etkileri ve Alerjen Uyarıları

 

Synchroline Rosacure Intensive Cream Tinted Dore Spf30 için yapılan klinik testler bu ürünün cilde hiçbir biçimde zarar vermediğini göstermektedir. Tahriş kızarıklık gibi sorunlara hiçbir biçimde yol açmaz. Alerji gibi bir duruma yol açmaz. O yüzden yaz kış tüm mevsimlerde kadın erkek genç yaşlı herkes bu ürünü güvenle kullanabilir. Tek başına ile içeriği itibarıyla yeterlilik arz eden bir formülü vardır. Sonuç olarak herhangi bir yan etkisi bu cilt tipinde mümkün değildir. Son kullanım tarihine kadar güvenle kullanılabilir.

 

Ürün Bileşimi - Ürün İçeriği

Synchroline Rosacure Intensive Cream Tinted Dore Spf30 isimli ürünün bileşenleri aşağıda ifade edildiği gibidir.

 

 • 0.25 Hyaluronik Asit
 • UVA-UVB Filtreleri
 • Polyglutamik Asit
 • %1 Butylcyclohexanol
 • % 6.5 MSM (Metil Sulfonil Metan)

Yukarıda yer alan bileşenlerinden de görüldüğü gibi alkol, paraben, parfüm gibi cilde zarar veren bileşenler içermediğinden güvenle kullanılabilir.

Detay Paylaş Sosyal Medya
 • %100 ORİJİNAL
  ÜRÜN GARANTİSİ
 • 399 TL ÜZERİ,
  KARGO ÜCRETSİZ
 • KARGO : 19,90 TL
Müşteri Hizmetleri 0312 911 99 49

YASAL UYARI

 

KOZMETİK / DERMOKOZMETİK - TAKVİYE EDİCİ GIDA ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

 

Işıklı ve nemli ortamdan uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Tavsiye edilen kullanım miktarlarını aşmayınız. Beklenmeyen herhangi bir yan etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz. Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Dermolist.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.Kozmetik / Dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.