URİAGE

  

Cilt Bakım Ürünleri

Güneşe ve diğer doğa olaylarına en fazla maruz kalan organlarımızdan olan cildimize daha iyi bakabilmek için güneş kremi gibi çeşitli ürünler uzmanlar tarafından tavsiye ediliyor. Ancak pek çok marka olması sizi endişeye düşürüyorsa bu durumda yardımınıza Uriage hyseac yetişiyor. Çünkü uzmanlar tarafından test edilen bu ürün herhangi bir yan etkiye neden olmadan cildinizin tazelenmesini sağlamaya yardımcıdır.

Nemlendirici Kremler

Sıcak ve kuru yerlerde isek cildimizin daha canlı görünmesi için nemlendirici kullanılması gerekiyor. İşte bunun için Uriage ürünlerini güvenerek kullanabilirsiniz. Ayrıca; şehir hayatının kirliliğinden arınmak için de yüz yıkama jeli kullanılabilir. Bu ürünü kullananlar kendilerini ferahlamış ve rahatlamış hissediyorlar. Sizler de daha genç ve dinç görünmek istiyorsanız Uriage bariederm ürünlerinden kullanabilirsiniz. Zira milyonlarca kişi bu ürünleri kullanıyor ve çok memnun olduklarını dile getiriyorlar. Sizler de böylelikle aradığınız ürünü bulmuş olmanın keyfini sürebilirsiniz.
Daha canlı görünen ciltler için Uriage cilt bakım ürünlerini inceleyebilir ve uygun fiyatlarla Dermolist internet sitemizden sipariş verebilirsiniz
1 2 3 >

YASAL UYARI

 

KOZMETİK / DERMOKOZMETİK - TAKVİYE EDİCİ GIDA ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

 

Işıklı ve nemli ortamdan uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Tavsiye edilen kullanım miktarlarını aşmayınız. Beklenmeyen herhangi bir yan etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz. Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Dermolist.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.Kozmetik / Dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.